Tutvu meie uue Uus-Meremaa kammlõnga kvaliteedi COMBI-ga. Täiuslikkuseni viimistletud särav lõng pakub puhtamaid jooni ja sujuvamat värvide üleminekut kui kunagi varem.

Peen ja tugev lõng, kedratud naturaalselt luksuslikust kammvillast, on loodud rahuldamaks kõige keerulisemate disainide vajadusi.

Heida pilk COMBI 70 kammlõnga sära esile toova värviga varustatud värvikarpi ning luba sellel valikul olla abiliseks sinu järgmise suurejoonelise projekti elluviimisel.

Lase enda kujutlusvõimel lennata ja võta COMBI-st maksimum.

COMBI – vaip mida iga ruum ootab!

Lõnga koostis:
100% Uus-Meremaa vill
Lõnga kõrgus:
Veluurne: 10-20 mm
Aasaline: 8-12 mm
Rüiu: 25-75 mm
Standard värve: 70
Maksimum suurus ühes tükis: 5 x 8,9m

Valley vaipu on testinud Institut für Ökologie, Technik und Innovation GmbH (ÖTI) Austrias ning meie 100% villastele ning villa ja tenceli segust valmistatud vaipadele on omistatud tulekaitse klassifikatsioon Cfl-s1. See tähendab, et Valley vaibad ja vaipkatted vastavad hotellidele ja teistele ühiskondlikele ruumidele esitatud nõuetele.

Värvivalik

Värvide üleminekud

Kammlõnga eripära seisneb luksuslikult peenes ja pehmes lõngas. Peenema kuid tänu kammimisele väga vastupidava lõngaga on värvitoonide üleminek väga sujuv ning annab vaipade loomisele täiesti uue tasandi. Värvide hajutamine on nüüd sujuvam kui iial varem.

Valik disaine